KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13788353
nr 1378 8353
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 146/150,1961, Stockholmsmotiv. Motivet: 24x56cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:03:31
300 kr
350 kr
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén